Köklü ve profesyonel yapıyla oluşturulmuş şirketimiz artık Mimari, İç Mimari, Projelendirme, Uygulama ve Tasarım üzerine de hizmet vermektedir.

 

Ayrıca kişiye ve mekana özel tüm mobilyalar, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları, iç mekan mobilyaları, ofis mobilyaları, iç kapılar ve standlar vs. uygulama ve imalat işlerinin hepsini de titizlik ve profesyonellikle tamamen müşteri memnuniyeti sağlama amacı güdülerek yapılmaktadır.


​İdem Mühendislik & Çevre Danışmanlığı, uzman kadrosuyla mühendislik sektöründe de hizmetinizdedir.
+902165760537

2002 yılında İdem Mühendislik Çevre Bilimleri Müh. Müş. İnş. Mad. ve Tic Ltd.Şti olarak Çanakkale ‘de kurulmuş olup ve 2003 yılında İstanbul’da açılan şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

İdem Mühendislik, Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından verilen çevre danışmanlık yeterlilik belgesine sahip firmalardan biridir. Firmamız, Çevre Denetimi Yönetmeliği kapsamına giren faaliyet ve tesislere çevre mevzuatı kapsamında çevre yönetimi,Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik gereğince çevre izin ve lisans başvuru hizmetlerini yerine getirmeye ve bu çerçevede rapor hazırlamaya yetkilidir.  

ÇED raporu hazırlama, GSM Ruhsatı alımı ve Geri Dönüşüm Lisansı alma konularında 11 yılı aşan tecrübesi ile Türk Çevre Mevzuatı, Çevre Teknolojileri ve Çevre ile ilişkili diğer bütün mevzuatlara hakim, ayrıca kamu kurum ve kuruluşlar ve bütün hizmet alanlarında gerekli analiz ve dökümanlar hakkında geniş bilgi sahibi uzman kadrosuyla hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

İdem Mühendislik & Çevre Danışmanlığı © 2014

BU SİTENİN TÜM HAKLARI SAKLIDIR.